Gerçekçi Veriler İçin Alexa Toolbar

Chern0bly

 
Üye
Katılım
24 Eki 2019
Mesajlar
98
Tepkime puanı
48
Konum
6.Gezegen
Alexa Toolbar, web ölçümleme ve SEO aracıdır. Yoğun ziyaretçi trafiği olan sitelerin ülkede ve dünya genelindeki sıralamasını gösteren Internet sitesidir.

Gerçekçi Veriler İçin Alexa Toolbar

Internet sitelerinin giriş değerlerini ölçen Alexa Toolbar, yüklü olduğu tarayicadan verileri ve tüm trafik hakkında kullaniciye bilgi verir. Alexa Traffice Rank kullanarakta girdiğiniz sitelerin ziyaretçi kalitesini inceleyebilir, puanlamalari yerinde görebilirsiniz.

alexatoolbar.png


Reklam Vereceğiniz Siteleri Siz Seçin !

Alexa Toolbar'in bir güzel tarafida tarayıcınızda eklentisi sayesinde siteleri yerinde incelediğiniz için, değerli-değersiz ya da kaliteli-kalitesiz olarak siteleri siniflandirabilirsiniz. Bu kısım Alexa Traffic Rank kullanarak değerleri net şekilde inceleyebilirsiniz. Bu sayede Internet sitelerine verdiğiniz reklamların ne kadarı geri dönüş sağlar bilgi sahibi olursunuz.

alexa traffik rank .png

Sitelerinizin Alexa Traffic Rank Sıralamalarını Yükseltin

Webmasterlar tarafından yakından takip edilen Alexa Traffic Rank, bir çok soruyu ortadan kaldırır. Tekil,çoğul,sitede geçirilen süre,toplam görüntüleme sayısı, backlink sayısı,olumlu yorumların sayısı ve buna benzer bir çok bilgiyi kullanıcıya sunar.

Sizde tarayıcınıza eklemek istiyor iseniz, indirme linki aşağıda yer almaktadır.

Alexa Toolbar Download
 
  • Beğen
Tepkiler: Mr.DisciplineR